FORUM JK "FREGATA" www.fregata.boo.pl


FORUM JACHT KLUBU "FREGATA"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-03-04 14:45:57

fregata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 379
Punktów :   

Informator - gazetka....

Wczoraj wpadłe mna całkeim całkiem ciekawy pomysl.... Co byście powiedzieli na miesiecznik - informator- gazete YC Fregata???? Ja moglbym podjac wyzwanie kosztow wydrukowania (na dzień dzisiejszy tylko biało- czarne kopie) jedynie koszt wysyłki poczta czy krotko mowiac znaczek pocztowy nalezaloby mi dostarczyc (oczywicie najlepiej równowartosc w zł za 1 znaczek) ale do rzeczy nie bedziemy przeciez o pieniadzach dyskuowac jezeli wazna jest ozatkowo sam idea.... idea ktora wymagalaby troszeczke wysilku od conajmnie kilku osob , ja moglbym zając sie drukiem oraz ewentuanym poskladaniem go do kupy ale wy czyli np 8 osob mogloby sie ając pisaniem artykułów. nie mowie ze wszytskie maja byc napisane przez was mozna sciagnac z internetu, troszeczke dopasowac i bedzie. np dzial istoria żaglowcow, dział pierwsza pomoc na jachcie - najdziwniejsze przyapdki (mysle ze pare osob mogloby sie wykazac fantazja np zlamanie szyjki kości udowej ), etyka żeglarska, nowości techniczne w żeglarstwie, najwaniejsze imprezy zegalrskie na swiecie w kazym miesiacu, krotkie relacje z wielkich imprez zeglarskich, moze co jakis czas dzial w tylu żeglujemy na nowym jeziorku (np co 3 miesiace moze i czesciej delegaja z yc fregata plywalaby na innym jeziorku opisala dojad  stan wyporzyczalni sprzetu, czystosc wody cokolwiek - to tylko przyklad), by moze ze i ktos chcialby zaloyc dzial gotowanie na jachcie, albo wspomnienia z lat ubiegłych, byc moze komus nasuwaja sie podczas wacht jakies przemyslenia i by je hcial opisac, relacje z regat, ze wsolnych spotkan, byc moe troszecke z budowy jachtu, albo ktos chcialby sie zajac testowaniem np gier komputerowych o tematyce zeglarskiej - wszytsko zalezy od inwencji tworczej, ale NAJWAZNIEJSZYM dialem w gazetce - nie koniecnzie najobszerniejszym byłyby aktualnosci dotyczace najświerzszych spraw toczacych sie w klubie w danym miesiacu.... wzystkie propozycje opisy potan konkluzje wynikajace ze spotkan, postanowienia e spotan, byc moze bylby pokazane postepy nad nowymi projektami co wy na to?
Jezeli chodzi o kosztu raz jeszcze to miesiecnie kazdy moglby wydac 1.35 zl a aczek zby dostac taki informator - gazetke..... mysalem rwoneiz o formie elektronicej tej gazetk izeby wysyłac ja mailem, ale co papier to papier :0 no i zawsze mozna poczytac jakeis artykuly siedzac w wiadomym miejscu zamiast pusto gapic sie w sklad domestosa pozdrawiam admin


DZIELNOŚĆ KAPITANA JEST ODWROTNIE PROPORCJONALNA DO DŁUGOŚCI JACHTU, KTÓRYM DOWODZI (Jacek CZAJEWSKI)

Offline

 

#2 2009-03-18 23:00:05

Ania:)

prawie kapitan

6656496
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 542
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

Jak to sam pięknie ująłeś w tytule w tytule pomysł genialny acz szalony. Także myślę, że mogą być problemy z realizacją.


Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.
M. Twain

Offline

 

#3 2009-03-24 12:10:32

rybaczka

prawie sternik

Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 196
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

Wit jakieś dalsze kroki z tą gazetką? Choć osobiście (co już powiedzialem na spotkaniu) trudno będize to zrobic

Offline

 

#4 2009-03-24 16:36:12

Piotr

prawie sternik

1261431
Call me!
Skąd: się biorą dzieci??
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 186
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

Może naprawdę zaczniemy od bloga. Albo od artykułów na stronie. Albo chociaż tutaj. Może konkurs na najlepszą morską opowieść,oczywiście na faktach.

Offline

 

#5 2009-03-24 17:27:00

rybaczka

prawie sternik

Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 196
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

Jak to Witek by skomentował - bloga jak idziesz do sracza nie weźmiesz ze sobą, a gazetkę weźmiesz

Offline

 

#6 2009-03-24 17:49:34

Piotr

prawie sternik

1261431
Call me!
Skąd: się biorą dzieci??
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 186
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

Szanujmy lasy, oszczędzajmy papier.

Offline

 

#7 2009-03-24 20:56:45

Mocna:)

prawie mors

7506676
Skąd: Leszno, Leszczynko
Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 256
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

Myślę, że pomysł z gazetką nie wypali. Fajnie by było gdyby się udało coś więcej ze stroną robić. Oczywiście nie zrzucam wszystkiego na Witka. Może ja bym coś mogła raz na jakiś czas popisać, ale to po 18 maja. I mogłoby się to chociaż znaleźć na stronie głównej w newsach.

Takie tam. Ustosunkujcie się;)


"Give me your left hand... It's closer to heart..." J.H.

"Leave your ego, play the music, love the people..." L.A.

Offline

 

#8 2009-03-24 21:04:22

fregata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 379
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

jak najbardziej jestem za


DZIELNOŚĆ KAPITANA JEST ODWROTNIE PROPORCJONALNA DO DŁUGOŚCI JACHTU, KTÓRYM DOWODZI (Jacek CZAJEWSKI)

Offline

 

#9 2009-03-24 21:06:34

Mocna:)

prawie mors

7506676
Skąd: Leszno, Leszczynko
Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 256
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

Można zrobić wspomnienia połączone ze zdjęciami. A tych trochę jest, wiec coś się uzbiera;) Nie trzeba tego robić codziennie, ale raz na jakis czas.


"Give me your left hand... It's closer to heart..." J.H.

"Leave your ego, play the music, love the people..." L.A.

Offline

 

#10 2009-03-24 21:11:55

fregata

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 379
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

ja swoja izje gazetki widziaelm jako iformator - edukator eglarsko klubowy ale jak najbardije jestem za waszymi pomysłami nawet bardzije niz za swoimi


DZIELNOŚĆ KAPITANA JEST ODWROTNIE PROPORCJONALNA DO DŁUGOŚCI JACHTU, KTÓRYM DOWODZI (Jacek CZAJEWSKI)

Offline

 

#11 2009-03-24 21:56:42

rybaczka

prawie sternik

Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 196
Punktów :   

Re: Informator - gazetka....

Asia dobry pomysł! Także od 18 lutego poszerzamy naszą stronę

A Wit tak apropo - proponuję już zmienić te życzenia noworoczne na Wielkanocne

Ostatnio edytowany przez rybaczka (2009-03-24 21:57:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
materace janpol wałki pa66 Serwis komputerowy pruszków Zabawki rolnicze Wypożyczalnia przyczep Wrocław